•  Počet návštěvníků: Bazén 108 , Sauna 18  |
  • Aktuální teploty:
Aquadrom Most
PROVOZNÍ DOBA pro veřejnost
Pondělí (sanitární den) 12:00 - 21:00 hodin
Úterý, Čtvrtek 06:00 - 21:00 hodin
Středa, Pátek, Sobota, Neděle 09:00 - 21:00 hodin

AKTUÁLNĚ

PROVOZ O SVÁTEK

18.10.2019 - 14:31

V  PONDĚLÍ 28.10 (STÁTNÍ SVÁTEK) RUŠÍME SANITÁRNÍ DEN. KOUPALIŠTĚ BUDE OTEVŘENO OD 9.00 HOD

POSLEDNÍ MOŽNOST K VÝMĚNĚ STARÉ PERMANENTKY UŽ JEN DO 31.12.2019

7.10.2019 - 13:39

Upozorňujeme majitele starých permanentek s čárovým kódem, kteří kartu během uplynulých 2 let stále ještě nevyměnili za novou, že poslední možnost k výměně neplatné karty mají už jen do 31. prosince letošního roku. Po tomto datu  nebude výměna starých permanentek možná. Pokladní systém všechny staré karty vymaže z evidence vč. jejich kreditu.

Permanentku můžete vyměnit při Vaší návštěvě Aquadromu, tedy kdykoliv během provozní doby koupaliště, na hlavní pokladně. Budete potřebovat pouze 60,- Kč na nákup nové karty s čipem, svůj občanský průkaz a starou permanentku s čárovým kódem.

Pokud potřebujete s něčím poradit, zavolejte na pokladnu Aquadromu, tel.: 476 127 842

Most bude s občany komunikovat chytře pomocí aplikace Mobilní rozhlas

29.8.2019 - 0:01

Město Most zavádí od 29. srpna 2019 novinku! Pro chytrou komunikaci s občany vybralo systém Mobilní rozhlas od brněnské společnosti Neogenia. Nejmodernější systém komunikace mezi občanem a samosprávou díky kterému budete vždy včas informováni o krizových situacích a tématech, které vás ve městě zajímají.

Co vás čeká? Upozornění na strojní a blokové čištění, odstávky vody, uzavírky silnic, dotazy na vedení města, hlášení závad na nefunkční mobiliář, nepořádek, černé skládky, autovraky. Těšit se můžete na pravidelnou týdenní pozvánku na kulturní, sportovní a společenské akce a zajímavé zprávy z magistrátu formou newsletteru. To vše nadosah ruky. Aplikace Zlepšeme Česko-Mobilní rozhlas, přinese mnoho užitečných funkcí. Ocení je všichni, kteří chtějí být v obraze, zajímají se o dění v Mostě a také ti, kteří se rádi zeptají vedení města na nejrůznější dotazy a mají zájem se více zapojit do veřejného dění prostřednictvím dotazníkových průzkumů a anket. Registrace i služby Mobilního rozhlasu jsou zdarma.

Zaregistrovat se můžete zdarma na stránkách: mesto-most.mobilnirozhlas.cz

mobilni-rozhlas-mesto-most

Stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas zde:Nebo
vyplňte tištěný formulář, který doručíte na informační recepci budovy Magistrátu města Mostu v ulici Radniční 1, nebo do Turistického informačního centra, které sídlí vedle obřadní síně magistrátu. Formulář ke stažení zde: tištěný registrační formulář.


VÍTE, ŽE NEMUSÍTE STÁT VE FRONTĚ NA VENKOVNÍ BAZÉNY?

28.6.2019 - 9:53

ZATÍMCO JE ODPOLEDNE U VENKOVNÍ POKLADNY AQUADROMU FRONTA, SAMOOBSLUŽNÝ TURNIKET NA MINIGOLFU, PRO MAJITELE ABONENTNÍCH HODINEK, VYUŽÍVÁ JEN MÁLOKDO.

ODBAVENÍ PŘES TURNIKET JE PŘITOM JEDNODUCHÉ A BEZ FRONTY. PROJDETE TURNIKETEM A JDETE ROVNOU K BAZÉNŮM... NEPOTŘEBUJETE ANI IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMEK.

STAČÍ MÍT NABYTÉ ABONENTNÍ HODINKY A UŠETŘÍTE SI POKAŽENOU NÁLADU ZE STÁNÍ VE FRONTĚ. 

CENA ABONENTNÍCH HODINEK JE SICE 150 KORUN, ALE MOHOU VÁM SLOUŽIT NA VĚKY. NÁKUP TRVÁ ZPRAVIDLA 5 MINUT NA HLAVNÍ POKLADNĚ AQUADROMU.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE V SEKCI "UŽITEČNÉ INFORMACE".

Na Aquadromu v Mostě si můžete půjčit knihu zdarma aneb Kniha k vodě.

11.6.2019 - 14:03

Na Aquadromu v Mostě ve venkovním areálu můžete nyní využít novou službu s názvem Kniha k vodě. A to po celou letní sezónu. Půjčte a čtěte si knihy, které pro návštěvníky Aquadromu připravila Městská knihovna Most společně s Aquadromem Most.

V knihovničce s označením Kniha k vodě najdete detektivky, historické romány, romány pro ženy,  sci-fi, pohádky prostě relaxační literaturu, která patří k letnímu počasí a vodě. Do knižního regálu bylo pro začátek umístěno 180 knih pro děti a dospělé.

A jak si knihu půjčit? Prostě, vyberete si svůj titul, knihu si půjčíte a po přečtení vrátíte zpět do regálu, aby si ji mohl půjčit další čtenář. Nikomu nic neplatíte. Nikomu nic nehlásíte. Jenom knihy prosím neničte, aby posloužily i dalším.  

Kniha k vodě je obdobou oblíbeného celorepublikového projektu Kniha do vlaku, kterou v Mostě zabezpečuje Městská knihovna Most již od roku 2015. Knihovnička je umístěna na nádraží ČD a slouží celou dobu stovkám čtenářů, kteří z Mostu odjíždějí nebo přijíždějí. V knihovničce je mapa všech nádraží, kde všude jsou Knihy do vlaku umístěné.

Nová služba Kniha k vodě má pomoci všem, kteří si knihu doma zapomněli, anebo nemají co dělat a zaujme je titul knihy, který v knihovničce najdou. Knihovničku budeme pravidelně doplňovat, tak aby v ní návštěvníci Aquadromu našli vždy něco nového. Budeme samozřejmě rádi, když nás navštíví i přímo v Městské knihovně Most, kde si vyberou z mnohem většího množství titulů a služeb. 

OD STŘEDY 17.10. POKRAČUJE PRAVIDELNÁ AQUAZUMBA

9.10.2018 - 13:52

Prodej zvýhodněných karet pro pravidelné návštěvníky

10.11.2017 - 14:46

 VYUŽIJTE NAŠÍ NABÍDKY a pořiďte si ZVÝHODNĚNOU KARTU PRO KONDIČNÍ PLAVÁNÍ NEBO PRAVIDELNÉ SAUNAVÁNÍ:

 zvýhodněná Karta kondičního plavce pro dospělé za 1100,-Kč

Kartička velikosti kreditky, s 25 předplacenými hodinovými vstupy. Vhodné pro pravidelné plavání 2x týdně. Jedno hodinové vstupné vychází pouze na 44,-korun (běžná cena je 100,-Kč). Kartička je na jméno a je nepřenosná s omezenou platností 4 měsíce!Platnost karty, u které nebyly během 4 měsíců od zakoupení vyčerpány všechny vstupy, NELZE PRODLOUŽIT!

zvýhodněná Karta kondičního plavce pro DĚTI, STUDENTY A DŮCHODCE za 880,-Kč

Kartička velikosti kreditky, s 25 předplacenými hodinovými vstupy. Vhodné pro pravidelné plavání 2x týdně. Jedno hodinové vstupné vychází pouze na 36,-korun (běžná cena je 85,-Kč). Kartička je na jméno a je nepřenosná s omezenou platností 4 měsíce!Platnost karty, u které nebyly během 4 měsíců od zakoupení vyčerpány všechny vstupy,NELZE PRODLOUŽIT!

zvýhodněná Karta pravidelného saunaře pro dospělé - 1760,-Kč

Kartička velikosti kreditky, s 25 předplacenými vstupy do sauny na 1,5 hodiny. Vhodné pro pravidelné saunování 2x týdně. Jedno vstupné (90 minut), vychází pouze na 71,-korun (běžná cena je 130,-Kč). Kartička je na jméno a je nepřenosná s omezenou platností 4 měsíce!Platnost karty, u které nebyly během 4 měsíců od zakoupení vyčerpány všechny vstupy, NELZE PRODLOUŽIT!

V PRODEJI NA POKLADNĚ AQUADROMU!

Karty jsou "použitelné" ve všech provozních hodinách koupaliště (ranní plavání, víkendy, svátky...) a lze na ně čerpat slevu i vícekrát za den.

OBJEDNÁVAT MŮŽETE I NA TEL.: 476 127 842 NEBO aquadrom@tsmost.cz

Nový systém na Aquadromu

8.10.2017 - 4:29

Vážení zákazníci, informujeme Vás o podstatných změnách, které obnáší nový odbavovací (pokladní) systém Aquadromu.

Pro více informací přejděte do sekce Užitečné informace -> Informace a změny.

NA AQUADROMU PROBĚHLY ZÁVODY V RYCHLOSTNÍM PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI

16.12.2014 - 12:19

V sobotu a v neděli hostil Aquadrom "Vánoční pohár mládeže"  - celorepublikové závody v rychlostním plavání s monoploutví, které pořádal mostecký klub UHLOMOST-SPORT.

Podívat se přišel a ve zvláštní kategorii: "Legendy a přátelé" plaval i nový primátor Mostu Jan Paparega, bývalý aktivní plavec mosteckého klubu. V bazénu se potkal mj. se svým bývalým trenérem, dlouholetým členem a předsedou klubu, Petrem Podhorným a také se stále aktivním plavcem, mistrem světa, Jakubem Jarolímem z Nového Jičína.

Dárkové poukazy

7.1.2014 - 10:44

UDĚLEJTE RADOST SVÝM BLÍZKÝM DÁRKOVOU POUKÁZKOU NA SLUŽBY AQUADROMU

  • CENA 200,- a 500,- Kč (PLATÍ DO SAUNY A NA BAZÉNOVOU HALU)
  • CENA 300,- a 500,- Kč (PLATÍ NA MINIGOLF, PETANQUE A BADMINTON)

 

 

Kosmetika a pedikúra na Aquadromu

7.1.2014 - 10:30

Návštěvníci Aquadromu mohou kromě našich obvyklých služeb NOVĚ vyzkoušet i studio "SLUNÍČKO 2" (nachází se ve vestibulu koupaliště, v prostorách bývalého kadeřnictví). Služby v oblasti OBLIČEJOVÉ KOSMETIKY (lifting, masáž horkými lávovými kameny, čokoládová masáž, úprava a barvení obočí, depilace, líčení, atd.) a PEDIKÚRY (lázeňská, japonská a čokoládová pedikúra, peeling, různé druhy bylinných koupelí, modeláž, lakování a zdobení nehtů, atd.). Studio také provádí REKVALIFIKAČNÍ KURZY s akreditací Ministerstva školství na kosmetiku, pedikúru a modeláž nehtů. Kontaktní telefon je 777 280 634.

Aquadrom má AED

7.1.2014 - 10:26

Jsem velmi rád, že mohu do aktualit Aquadromu napsat následující krátkou informaci: Díky finanční podpoře skupiny Czech Coal a města Mostu je Aquadrom od letošního srpna vybaven automatizovaným externím defibrilátorem (AED). Výraz AED se do podvědomí širší veřejnosti dostal v poslední době díky smutným (a možná v některých případech zbytečným) úmrtím sportovců přímo na hokejových a fotbalových stadiónech. Právě v této souvislosti se velmi často mluví o AED - jako o prostředku rychlé a efektivní první pomoci. Srdeční defibrilátor má samozřejmě své opodstatnění i na koupalištích, protože ne všichni návštěvníci jsou rozumní a nepřeceňují své fyzické a plavecké schopnosti. K zástavám srdce ale může dojít i u naprosto zdravých lidí a dětí například následkem nárazu nebo pádu. AED by zřejmě do budoucna neměl chybět nejen na stadiónech a koupalištích, ale také ve velkých obchodních centrech, divadlech, kinech a vůbec na místech, kde se předpokládá pravidelná nebo nárazově zvýšená koncentrace lidí. Jsem rád, že Aquadrom - díky pochopení místostarostky paní Hanky Jeníčkové, není pozadu a je pro své návštěvníky v rámci možností maximálně bezpečný.

Privátní sauna Aquadromu

7.1.2014 - 10:20

Vážené saunařky a saunaři, víte o možnostech privátní sauny na aquadromu?

Zajímá vás tato možnost a chtěli byste ji využít?

- privátní saunu si můžete objednat přímo u obsluhy sauny, na hlavní pokladně nebo na kontaktech aquadrom@tsmost.cz a telefonu: 476 127 842.
- objednávka je závazná a je nutné objednávat minimálně 3 dny předem.

Saunu vám můžeme připravit pouze v těchto dnech a časech:

úterý a čtvrtek od 21.00 do 23.00
středa a pátek od 8.00 do 10.00

Cena privátní sauny je:

785,-kč/hodinu – pokud pro vás bude v provozu připravena jedna suchá sauna a jedna aroma kabina
1050,-kč/hodinu – pokud budete potřebovat 2 suché sauny a 2 aroma kabiny

- provoz televize je na požádání - zdarma
- za příplatek je možný provoz masážní vany
- za smluvní ceny si můžete objednat občerstvení, ovoce, nápoje atd.
- u privátní sauny nemá na cenu vliv počet návštěvníků a platí se stále jen za provoz sauny a čas. saunu připravíme stejně pro 2 nebo pro 30 zákazníků
- jakmile bude návštěvníků 10 a více, dostáváte se na stejné peníze, jako jsou za saunu obvyklé v běžných provozních hodinách.
- pokud se vás domluví více, můžete i ušetřit…

Objednejte si privátní saunu a vyzkoušejte novou službu, kterou jsme pro vás připravili.

Turnaj v minigolfu 2013

1.10.2013 - 13:17

Ve čtvrtek 19. září jsme zdárně odehráli už 9. ročník turnaje "o nejlepšího minigolfistu města Mostu".  Díky poměrně chladnému počasí byla letošní účast slabší než v předchozích letech, ale úroveň hry a výkony hráčů opět stouply. Pan Robert Antonín letos sice nepředvedl bezchybný výkon, na který jsme zvyklí, ale i tak v celku bezpečně vyhrál kategorii mužů - už podeváté za sebou! Pro  fandy minigolfu a ostatní, kteří si nemohli přijít zahrát alespoň výsledky:

MUŽI:     1. místo   ROBERT ANTONÍN  (74 úderů)

             2. místo   VLADIMÍR BĚHAVÝ  (84 úderů)

             3. místo   LUKÁŠ PROCHÁZKA   ( 90 úderů)

ŽENY:    1. místo   JANA MULLEROVÁ   (97 úderů)

             2. místo   EVA JAKUBOVÁ   (107 úderů)

             3. místo   MONIKA KŠANDOVÁ   (107 úderů)

 20130919_152852 Z.jpg 20130919_164045 Z.jpg 20130919_174110 Z.jpg

Novinka

2.10.2012 - 8:37

U VŠECH VSTUPŮ NA BAZÉNOVOU HALU A DO SAUNY JSME NOVĚ PRODLOUŽILI ČAS NA PŘEVLÉKÁNÍ

NA + 30 MINUT ZDARMA!!!

KE KAŽDÉMU VSTUPU MÁTE NYNÍ CELOU PŮLHODINU NAVÍC!!!

CELKOVÝ ČAS ODCHODU (BEZ POPLATKU ZA PŘEKROČENÍ) JE UVEDEN NA VAŠÍ ÚČTENCE.

POZOR: PO PŘEKROČENÍ DOPORUČENÉHO ČASU ODCHODU VÁM POKLADNÍ SYSTÉM NAÚČTUJE POPLATEK ZA ZAPOČATOU PŮLHODINU (VIZ CENÍK SLUŽEB) STEJNĚ, JAKO TOMU BYLO DOSUD.

TENTO POLATEK NELZE STORNOVAT!!! POKUD NECHCETE PLATIT ZBYTEČNĚ NAVÍC, DODRŽUJTE DOPORUČENÝ ČAS ODCHODU!!!

Žáci 18.zš Most při přednášce a nácviku první pomoci na mosteckém Aquadromu

11.3.2010 - 14:49

V pátek 26. února 2010 se žáci naší školy – konkrétně žáci 8.A a 8.B zúčastnili odborné přednášky a praktického nácviku první pomoci na mosteckém Aquadromu. Přednáška spojená s praktickým ozkoušením získaných dovedností proběhla pod odborným dohledem plavčíků - paní Ladislavy Dostálové a pana Jana Puflera. Během přednášky měly děti možnost navštívit místnost první pomoci, kde je byly poučeni o všemožných úskalích a nebezpečných situacích, které mohou návštěvníky Aquadromu potkat. Dále jim bylo názorně předvedeno, jak v takovýchto případech postupovat, jaké náčiní a jaké přístroje slouží k záchraně lidského života.

Praktickou částí přednášky byl nácvik záchrany tonoucího člověka přímo v bazénu, kdy si sami žáci po názorné ukázce vyzkoušeli, jak je obtížné, byť i za pomoci různých pomůcek , dostat do bezpečí na břeh člověka, který se topí. To vše nám pomohlo si uvědomit, že návštěva bazénu, nebo koupaliště bývá zábavná, ale je důležité dbát bezpečnostních pravidel a opatření, aby se taková zábava neproměnila v nepříjemnou vzpomínku.

Už teď se moc těšíme na pokračování nácviku první pomoci, na kterém jsme se již s vedením Aquadromu a plavčíky domluveni.

Petr Apeltauer a žáci 8.A a 8.B 18. ZŠ Most

IMG_2065 K.JPGIMG_2085K.JPGIMG_2126KA.JPG

Aquadrom na téma, které Vás zajímá

11.12.2009 - 15:16

(Zkrácená stížnost návštěvnice sauny)

Každou neděli je v sauně hodně lidí, proto chodím dopoledne. Dnes byla ale v provozu jen pravá sauna a v ní ani jediné volné místo. Prosím sdělte třeba na vaše stránky, že se musí šetřit a že to takhle občas uděláte…

Nechci zdržovat poměrně dlouhým výčtem provozních údajů a čísel týkajících se sauny. O tom, že je provoz velmi energeticky a finančně náročný asi ví každý. Aquadrom je vybaven dvěma „suchými“ saunami a třemi parními/aroma kabinami. Celkový příkon je cca 60KW. S provozem sauny dále souvisí provoz vzduchotechniky, vytápění, úprava a ochlazování vody v ochlazovacím bazénku a udržování veškerého technologického zařízení v provozuschopném stavu. Maximální kapacita sauny je dle provozního řádu 30 osob na cyklus a 210 osob na den.

Sauna Aquadromu má poměrně stálou a během zimních měsíců i dost vysokou návštěvnost. Přesto výnosy nepokrývají celé provozní náklady a tak jako provoz celého koupaliště je i sauna zřizovatelem dotována z rozpočtu města. Nikoho jistě nepřekvapí, že je naší povinností, provozovat zařízení tak, aby naše ekonomické výsledky byly co nejlepší. Což se však nesnažíme dělat za každou cenu. Tedy určitě ne za cenu snižování úrovně a komfortu našich zákazníků. To je můj názor a snaha nás všech – zaměstnanců koupaliště. Ale má to samozřejmě háček: zákazník a provozovatel mají občas na to, co je za cenu vstupenky optimální, standardní a na úrovni, rozdílné názory. A záleží také na tom, co si kdo pod pojmem veřejná sauna představuje a co od toho má a může očekávat. Určitě to není zařízení, kde bych mohl pravidelně počítat se samotou, úplnou intimitou, a absolutním klidem. Tyto nároky mohu uplatňovat v malé privátní sauně. Logickým možnostem veřejné sauny, jejím kladům a záporům, se většina příznivců saunování umí přizpůsobit. Časově si upravují svůj cyklus lázně s ohledem na ostatní návštěvníky tak, jak je to pro ně samotné optimální. Být v sauně sám nebo pokaždé sedět či ležet na „svém“ místě, zde bohužel žádný předpis nezaručuje.

Tím se konečně dostávám k jádru věci: otázka kolik je kdy puštěných parních kabin a saun je plně v kompetenci našich zkušených saunařek. Ony jsou tím, kdo ví kdy se má zapnout další sauna nebo parní kabina a děje se tak samozřejmě na základě určitých zásad a pravidel. Mezi uvedená pravidla patří, že pokud je v sauně poloprázdno (přesněji do 8 až 12-ti osob) a je úplně jedno jestli je to dopoledne, odpoledne nebo večer, je zbytečné a neekonomické mít zapnuty dvě sauny a dvě parní kabiny.

Jde zkrátka hlavně o to, kolik je v sauně lidí a úměrně tomu my pouštíme jednotlivé ohřívárny a lázně. Chcete-li, abychom ušetřili. I když vhodnější výraz je: „abychom neplýtvali“. Což neznamená, že není možná výjimka. Obsluha sauny Vám jistě ráda vyhoví, pokud uzná vaše důvody (osobní, zdravotní, časové a jiné), které jí sdělíte. Jsme lidi a Vy naši zákazníci. Slušně se určitě domluvíme…

V rámci asociace bazénů a saun, které jsou TSM členem, se pravidelně pohybuji po podobných provozech v celé republice – přesto neznám zařízení, kde by postupovali jinak. Aquadrom o zákazníky stojí. Chtěli bychom jich mít víc a těch kteří k nám chodí pravidelně si vážíme. Úroveň našich služeb se při každé příležitosti snažíme vylepšovat a myslím, že proto to děláme co je v našich silách. A jsem přesvědčen, že pokud bychom saunu neprovazovali v uvedeném smyslu ekonomicky a optimálně, nezasloužíme si oprávnění držitelů certifikace ISO 14001 ENVIROMENT, tedy společnosti ohleduplné k životnímu prostředí.