•  Počet návštěvníků: Bazén 108 , Sauna 13  |
  • Aktuální teploty:
Aquadrom Most
PROVOZNÍ DOBA pro veřejnost
Pondělí (sanitární den) 12:00 - 21:00 hodin
Úterý, Čtvrtek 06:00 - 21:00 hodin
Středa, Pátek, Sobota, Neděle 09:00 - 21:00 hodin

OTÁZKY A ODPOVĚDI

11:56 | 31.1.2013
AQUADROM
RUBRIKA KONČÍ
Vážení návštěvníci koupaliště a webových stránek Aquadromu. Říkám to vlastně trochu nerad, ale rubrika „Otázky a odpovědi“ v dosavadní podobě končí. Tento formát vznikl v lednu 2010 a měl Vám poskytnout odpovědi na Vaše dotazy spojené s provozem koupaliště. Představoval jsem si, že tím vznikne určitá základní databáze kterou si budete moci prohlédnout a najít si zde odpověď. Dnes má rubrika 576 stránek na kterých jsem odhadem odpověděl na 4600 dotazů. Pokud jsem se každou odpovědí zabýval v průměru alespoň 5 minut, strávil jsem u rubriky přes 380 hodin, tedy více než 50 pracovních dní… Není mi líto uvedeného času – některé Vaše připomínky byly pro nás podmětem na jehož základě jsme věci změnili k lepšímu. Také zde byly i zajímavé dotazy na které jsem odpovídal rád. Po třech letech ale velmi často odpovídám na většinu dotazů stále dokola. Také odepisuji na stížnosti, které bylo zapotřebí řešit ihned (osobně, na pokladně, třeba i zápisem do knihy přání a stížností…) Velmi často podávám informace, které jsou naprosto srozumitelně uvedeny v rubrice „Aktuality“. A abych byl přesný, také mi vadí, že někteří z Vás rubriku zaměňují za diskuzi, kde často nevybíravě komentují příspěvky ostatních. Jsme relativně malé koupaliště, které má ve dvou směném provozu pouze 33 zaměstnanců. Provozujeme bazén, saunu, solárium, Aquaprodejnu, Mokré občerstvení a minigolf. Staráme se o vše, od technologie úpravny vody po zeleň venkovního areálu. Pokud to lze v našem podání tak nazývat, vymýšlíme PR koupaliště. Reklamu, propagaci, slevové akce apod. Práce je hodně a času málo. Doufám, že většina z Vás pochopí důvody, které mě přiměly k ukončení rubriky. Protože nás zajímá Váš názor, možnost psaní do rubriky ukončíme až za 14 dní… A jak dál? Rubriku „Otázky a odpovědi“ lze prohlížet. Za 3 roky jste se ptali téměř na vše… Pokud budete potřebovat s něčím poradit, na něco se zeptat, domluvit, objednat, zavolejte přímo na naši pokladnu 476 127 842. Odpověď budete mít hned. Nebo napište e-mail. Všechny stížnosti na nás řešte okamžitě na koupališti! Po celý den je zde k dispozici směnový mistr a na pokladně je KNIHA PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ. Co se týče novinek, sledujte rubriku „Aktuality“. Všem Vám děkuji za Váš zájem, za připomínky i rady a přeji mnoho příjemných chvil strávených na Aquadromu. S pozdravem Miroslav Svoboda, vedoucí koupaliště

13:22 | 29.1.2013
Líba
permanentka
Jak si prosím mohu opatřit permanentku do bazenu.Díky za odpověď

10:52 | 31.1.2013
AQUADROM
Re: permanentka
Zakoupíte ji na pokladně Aquadromu.

12:17 | 27.1.2013
Martina Jiříková
Max. počet návštěvníku
Martine, nevím, zda vám tady ještě někdo odpoví, ale k vaší otázce - mám dojem, že max. kapacita Aquadromu je cca 500 lidí. Podle mne tolik lidí na A. již představuje obecné ohrožení:-)

1:24 | 27.1.2013
Martin
Chci se zeptat jestli je nějak omezen momentalní počet navštevíků nad který již nebude v danou chvili do bazénu nikdo vpuštěn?...Když je na hale přes 220 lidí je podle mého názoru již překročena kapacita.Děkuji za odpověd

10:46 | 31.1.2013
AQUADROM
Dle provozního řádu koupaliště je povolené maximální zatížení bazénů na bazénové hale 2795 os/den. Maximální momentální nebo hodinová kapacita stanovena není, ale určitě ji projektant bral v úvahu, když navrhoval počet šatnových skříněk koupaliště, kterých je celkem 650. Tím Vám vlastně odpovídám na otázku, čím je dána max. okamžitá kapacita. Souhlasím s Vámi, že pokud máme na bazénu přes 200 lidí najenou, není to ideální, ale provozní předpisy tím rozhodně neporušujeme. A nestává se to až tak často. Za 10 let provozu byla nejvyšší denní návštěvnost kolem 1300 lidí... Také máme na webu počítadlo lidí a kameru. Počítadlo, jak už víme, počítá i návštěvníky sauny... Myslím tím, že máte určitou možnost orientace a výběru.

16:40 | 23.1.2013
Petr Š
Teplota plaveckého bazénu
Při posledních dvou návštěvách jsem si všiml, že v plaveckém bazénu je o poznání teplejší voda, než bývala cca před 14 dny. Původní teplota 26 st.C víc vyhovuje delšímu plavání, než teplejší, která je teď. V teplé vodě je tělo unavené, hodina plavání je utrpení. Po rozhovoru s plavčíkem jsem zjistil, že nejsem sám, kdo si na toto stěžuje. Ptám se kdy bude voda v plav. bazénu opět 26 stunů???

10:11 | 31.1.2013
AQUADROM
Re: Teplota plaveckého bazénu
Dobrý den. Už jsem v této rubrice vysvětloval důvod určitého kolísání teploty bazénové vody v plaveckém bazénu. V teplém prostředí kryté haly se plavecký bazén samovolně ohřívá a teplotu snižujeme doplněním studené vody. Teď k teplotě 27°C, kterou se snažíme udržovat: Rozhodně nijak nebagatelizuji rozdíl mezi teplotou 26°, 27°nebo 28°C. Všichni, kdo chodí plavat pravidelně ten stupeň zaručeně poznají. A je věc individuální, jaká teplota komu vyhovuje. Mám ověřeno, že 27°C vyhovuje většině. A to i sportovním oddílům kteří zde trénují. Proto se snažíme teplotu vody v plaveckém bazénu udržovat na této hodnotě.

19:26 | 17.1.2013
Martin
Dobrý den chci se zeptat jestli je do počtu nevštevniků který je uveden na informační tabuly započítan i počet navštěvníku sauny. Děkuji

12:59 | 23.1.2013
AQUADROM
Ukazel počtu návštěvníků počítá všechny zákazníky koupaliště, tedy i sauny. S ohledem na bazénovou halu je tedy údaj zkreslený.

15:07 | 14.1.2013
Monika
dotaz na vstupné
Dobrý den chci se zeptat jsem dárce krve a zajímá mě jestli máte nějaké zvýhodněné vstupné pro dárce krve s pozdravem Monika Vránová

14:20 | 16.1.2013
AQUADROM
Re: dotaz na vstupné
Pro dárce krve bohužel žádné speciální slevy nemáme

20:28 | 12.1.2013
Ondra
Tobogán
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kolikmáte tobogánu

11:47 | 15.1.2013
AQUADROM
Re: Tobogán
Tobogány jsou dva

16:22 | 12.1.2013
Vladimír Lang
dotaz na parní kabinu
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli už je v provozu parní kabina Děkuji za odpověd Lang

11:47 | 15.1.2013
AQUADROM
Re: dotaz na parní kabinu
Parní kabina je v provozu.

14:09 | 10.1.2013
Ja
Elektronická peněženka
Dobrý den, pořídil jsem dětem vaší el. peněženku, aby nemusely s sebou nosit zbytečně velkou hotovost. Bohužel však z el. peněženky NEpřevádíte peníze na zálohu (občerstvení bufet), a tak musí mít stejně každý nějkou minimální hotovost s sebou. Uvítal bych, kdyby el. peněženka fungovala jako peněženka a ne jako předplatné vstupného. Vždyť to technicky asi nebude velký problém převádět peníze z "el.peněženky" i na občerstvení. Budete ohledně této věci v blízké budoucnosti něco dělat? Děkuji.

9:47 | 11.1.2013
AQUADROM
Re: Elektronická peněženka
On to problém je - technický i účetní, ale přesně na tomhle už pracujeme, resp. firma spravující pokladní systém. Doufám, že v první polovině letošního roku by to mohlo být tak, jak říkáte.

15:23 | 7.1.2013
Meluzinecka
Souhlas s Petrou Gabrielovou
S příspěvkem paní Gabrielové nelze než souhlasit, v bazénu jsem cca 3x týdně a na dně u sítě jsou vždy odlepené leukoplasti, chuchvalce čehosi apod. Pokud se bazén luxuje jen v pondělí, tak by snad šlo zařídit, aby se každý den jeden plavčík obětoval a ten bordel osobně vylovil... Jinak je celkem běžné pozorovat v bazénu kopulující dvojice, které plavčík nevidí, plavce se žvýkačkou, kterou lze zahlédnout i na dně bazénu, chuchvalce hlenů v kondičním bazénu... chápu, že jeden plavčík nemůže mít oči všude, ale připadá mi, že spíše vidět nechtějí..... ani se už nezmiňuji o bitvách mladíků s plaveckými pomůckami, které jsou dost drahé, ale na moje upozornění jen pokrčí rameny, ať se kluci vydovádí....:-( asi mají TS dostatek peněz, jinak si to vysvětlit nelze...

21:39 | 6.1.2013
Martin
Sauna
Připojuji se k poslednímu příspěvku, kdy se mi taky nelíbí, že někteří pacienti si nechávají věci na lehátkách a jdou do sauny. Není si potom kam lehnout. Bylo by dobré, kdyby obsluha toto kontrolovala. Děkuji

19:34 | 6.1.2013
František Lála
lehátka v sauně
Dobrý den, dost často není volné lehátko v odpočívárně sauny, protože si na něm nechávají někteří saunaři své osobní věci po celou dobu návštěvy sauny. Bylo by možné,aby obsluha sauny na tento problém návštěvníky upozornila?

9:39 | 11.1.2013
AQUADROM
Re: lehátka v sauně
Pane Františku a Martine, tohle je náš každoroční problém v zimních měsících, kdy máme velmi vysokou návštěvnost sauny. Sauna jede na hranici kapacity, lehátek je málo a pokud je někdo navíc blokuje, je to vůči ostatním bezohledné. Pokud bude lehátko zablokované zbytečně, obraťte se na saunařky, aby zjednaly nápravu.

23:51 | 3.1.2013
Petra Gabrielová
špatné filtry?
Dobrý den, na aquadrom chodím téměř každý den a plavecký bazén je většinou velice špinavý. Jsem "kondiční plavec" a musím říci, že tam krom vlasů, chuchvalců bůhvíčeho, plavou i hleny a já nevím co ještě. Domnívala jsem se, že pondělí je sanitární den, takže by měl být bazén teoreticky čistý, ale ani v pondělí ve 12h (při otevírací době), čistý není. Budete s tím do budoucna něco dělat???? Omlouvám se, ale je to opravdu humus.

9:23 | 11.1.2013
AQUADROM
Re: špatné filtry?
Petro, Vaši připomínku musím uznat. Na konci roku jsme z důvodu státních svátků a závodů škol byli nuceni zrušit 4 sanitární pondělky za sebou, což je potom na dně plaveckého bazénu poznat. I když se tím Kvalita vody nijak nesnižuje, souhlasím s Vámi, že to není příjemné. Plavecký bazén budeme nově "vysávat" 2x týdně. Myslím, že by mělo být do budoucna vše v pořádku.

22:10 | 30.12.2012
Andrea
jak je možné že se za malé dítě platí vstupné když ještě neměří 110 cm a nejsou mu ještě 3 roky a pokladní vyžadovala vstupné i za něj

9:05 | 11.1.2013
AQUADROM
Na Aquadromu děti do výšky 110cm vstupné NEPLATÍ. To je zásadní kritérium, věk dítěte není podstatný. Přímo na pokladně lze velmi jednoduše výšku dítěte ověřit. Pokud jste zaplatila vstupné za děcko které je menší, měla jste se obrátit ihned na pokladní, popř. si nechat zavolat vedoucího směny.

13:23 | 29.12.2012
Karel
platba
je možno platit kartou nebo jen v hotovosti

8:57 | 11.1.2013
AQUADROM
Re: platba
Můžete platit platební kartou

9:19 | 29.12.2012
Dana Pitnerová
Odpovědi
Asi by mě neměli překvapit Vaše odpovědi, a musím říci že jsem čekala jiné jednání, velice lituji že máme na kartě dané peníze, protože do Vašeho zařízení se nám už vůbec nechce. Co se týče těch dětí a co prokázat kolik dítěti je...to by nešlo???? Ne jednoduší je nějaký rozhoupaný metr, pod kterým se třeba do venkovních bazénů vejdou děti ,,jiné,, barvy i ve 14letech. Ještě že jsou v okolí i jiné bazény.!!!!

10:08 | 23.12.2012
Meluzinecka
Hrubky
Pane Vopate, na hrubky jsem už upozorňovala personál, připadalo jim to vtipné i jako "bordel" zároveň, tak uvidíme, jestli si to vedení vezme k srdci:-)

21:35 | 22.12.2012
Petr Vopat
Plakáty na stěnách
Zdravím, rád bych vás upozornil, že na plakátech na stěnách, kde upozorňujete návstěvníky na různé informace, máte gramatickou chybu. Pokud dáváte někomu nějaké doporučení, tak se správně píše "TIPY" a ne "TYPY". Ale jinak je u vás fajn, přeji pěkné svátky. pv

10:43 | 27.12.2012
AQUADROM
Re: Plakáty na stěnách
Díky za upozornění. O chybě víme - po Novém roce nám to reklamní agentura opraví.

16:17 | 22.12.2012
Dana Pitnerová
pokračování
Další věc která mě velmi naštvala je proč berete děti podle výšky? Máme 4letého syny a je na svůj věk hoodně vysoký asi tak na 7-8let, jiné děti v jeho věku neplatí, je to nespravedlivé, proč raději nanastavíte věkovou hranici? Některé děti chodí zadarmo ještě v 10letech protože jsou malé? Nepřijde mi to fér. Nehledě na to že dívky jsou většinou menší než kluci.....A už se ani nezmuňuji o nepořádku při opravě kterou děláte, dělníci chodí v botách a my po tom chodíme bosy po maltě a bordelu...

10:41 | 27.12.2012
AQUADROM
Re: pokračování
S pracemi na bazénu za provozu už jsme naštěstí hotovi. Věk u dětí do 15 let je špatně prokazetelný, proto se orientujeme podle výšky. Samozřejmě to má určité nedostatky, ale uvědomte si, že na některých koupalištích se platí i ze malé děti.