•  Počet návštěvníků: Bazén 101 , Sauna 21  |
 • Aktuální teploty:
Aquadrom Most
PROVOZNÍ DOBA pro veřejnost
Pondělí (sanitární den) 12:00 - 21:00 hodin
Úterý, Čtvrtek 06:00 - 21:00 hodin
Středa, Pátek, Sobota, Neděle 09:00 - 21:00 hodin

PLAVECKÉ ÚBORY A POMŮCKY

 • Chcete dopředu vědět jaké vhodné plavky ze svého šatníku můžete použít k návštěvě koupaliště AQUADROM v Mostě?
 • Chcete vědět jaké plavecké brýle, či jiné pomůcky můžete použít ?
 • Chcete vědět s čím si mohou Vaše děti v bazénu mosteckého AQUADROMU hrát?
 • Máte kočárek a nevíte jak to s ním udělat?
 • Chcete se vyhnout zdlouhavému čtení „návštěvního řádu“ a zároveň připomínkám personálu AQUADROMU?
 • Chystáte se k nám poprvé a zajímá Vás něco, na co jste nenašli na stránkách AQUADROMU odpověď?

 JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ A ČTĚTE DÁL!


PLAVKY A PLAVECKÉ ÚBORY

Ačkoliv máme samozřejmě nejraději klasické a přiléhavé plavky, na kterých nám nenosíte vodu ven z bazénu?, naše koupaliště můžete navštívit v podstatě ve všech druzích plavek. Krátkých, dlouhých, celotělových, přiléhavých, nepřiléhavých, plážových bermudách…, atd. Malé děti samozřejmě musí mít plavky s gumičkami na nohavičkách (jsou k dostání na pokladně). Požadujeme pouze, aby to opravdu byly plavky, byly čisté a neměly zipy a kovové přezky.

Na trhu je nepřeberné množství výrobků s označením plavky a dají se lehce zaměnit s výrobky, které plavkami nejsou (šortky, kraťasy, capry…) Žádného specialistu na posuzování plavek nezaměstnáváme, a tak, i když se nám občas něčí „plavecký úbor“ nelíbí, napoprvé nikoho nevyhazujeme.

Zodpovědným majitelům hodně problematických modelů plavek doporučujeme konzultaci s plavčíkem přímo na bazénu, čímž určitě předejdete nedorozuměním a event. připomínkám na adresu Vašich plavek.


 PLAVECKÉ POMŮCKY POVOLENÉ

Plavecké brýle, dětské rukávky,dětské kruhy a vesty, pomocné desky a jiné pomůcky, činky, drobné hračky, míčky a nafukovací míče do vody.


MĚJTE NA PAMĚTI, ŽE:

 • Vaše pomůcky musí být hygienicky čisté!
 • Musí být z materiálů, které jsou pro použití ve vodě určeny a měly by mít atest!
 • Nemohou vodu znečistit, nesmí se drolit a neměli by jinak obtěžovat ostatní návštěvníky!
 • Nevhodným materiálem je polystyrén a u míčků tvrzený plast!
 • Zcela zakázaný je kov, sklo a sklolaminát!
 • U některých pomůcek a hraček může být konzultace s plavčíkem nezbytná (velikost,ostré hrany…)!
 • Na mosteckém Aquadromu je zakázáno tažení dětí na nafukovacích hračkách (pomůckách) upevněných provázkem nebo jinak vzájemně propojených!

 PLAVECKÉ POMŮCKY NEPOVOLENÉ

Potápěčské brýle, šnorchly, ploutve, matračky, nafukovací čluny, duše a velké kruhy, tenisáky, kopací míče a míče které nejsou určeny do vody.

Pamatujte, že pokud potřebujete něco nestandardního, co se běžně nesmí (vyzkoušet potápěčské brýle či ploutve před dovolenou, být na bazénu oblečený jako doprovod, nemůžete nechat kočárek bez dozoru…, atd.), řiďte se starým dobrým příslovím „Líná huba - holé neštěstí“.

Obsluhující personál Aquadromu Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

Pokud u nás nechcete ztrácet čas sháněním obsluhy a ptaním se, udělejte to dopředu na: aquadrom@tsmost.cz nebo na telefonu 476 127 842.


 PROBLEMATICKÉ POMŮCKY

Velké nafukovací hračky a míče, obuv do vody, přezůvky na bazén

Použití problematických pomůcek byste měli v každém případě konzultovat s plavčíkem.

Pamatujte, že za určitých okolností mohou být i povolené pomůcky problematické nebo zakázané. Záleží na tom, jakým způsobem je návštěvník používá, zda-li neobtěžuje ostatní návštěvníky bazénu a na dalších okolnostech jako je třeba počet lidí na bazénu.

Za určitých okolností může plavčík vyhodnotit situaci tak, že Vám povolené pomůcky zakáže nebo naopak povolí ty nepovolené. Plavčík má na bazénu poslední slovo. On a manželka mají zkrátka vždycky pravdu ?. Tak pokud si nebudete jisti, zeptejte se ho!


 CO DĚLAT S KOČÁRKY?

Kočárky uschováváme maminkám ve vestibulu koupaliště. Nejsme na to úplně nejlépe vybaveni – žádný speciální prostor na kočárky nemáme, ale nikdo si zatím nestěžoval. Žádný kočárek se neztratil, žádná maminka (pokud neměla nějaké pochybnosti) neodešla „nevykoupaná“. Vše se děje po domluvě s pokladními na hlavní pokladně.

Na bazénovou halu běžně kočárky nepouštíme, ale v podstatě je, za určitých okolností, možné i to. Předně musíte mít vážný důvod, musíte se domluvit na výjimce s obsluhou pokladny a musíte si očistit kolečka nebo na ně mít čisté návleky.


Pokud jsme na něco zapomněli, napište nám a my rubriku upravíme a rozšíříme.